Een Coffee Kanjer

Reageren uitgeschakeld

Posted on 30th januari 2011 by Rob Vermeulen

Open Coffee Zevenaar is laagdrempelig, toegankelijk en gratis bereikbaar voor elke ondernemer. Dat dit enorm wordt  gewaardeerd blijkt wel uit de steeds groeiende bezoekersaantallen van de maandelijkse bijeenkomsten. Om dit succes in stand te houden en uit te breiden is het Coffee Kanjers programma in het leven geroepen.

Wie of wat is een Coffee Kanjer?

Een Coffee Kanjer is een persoon of een onderneming die de Open Coffee een warm hart toedraagt. Een sponsor van Open Coffee Zevenaar die het evenement ondersteunt en een jaarlijkse financiële bijdrage levert. Deze bijdrage wordt dan gebruikt om nieuwe evenementen te organiseren, interessante sprekers te benaderen en de onkosten te dekken voor de website en eventueel promotiemateriaal. Dit alles t.b.v. het lokale ondernemerschap.

Hoe wordt je een Coffee Kanjer?

De kanjer krijgt de Coffee Kanjer titel en de daaraan gekoppelde privileges voor één jaar. Hij of zij heeft dan een functionele bijdrage geleverd, bijvoorbeeld door het promo-materiaal van Open Coffee Zevenaar te sponsoren zoals flyers, posters of visitekaartjes. Of door sponsor te worden en een (jaarlijks) bedrag van 300,- te schenken. Je kunt je aanmelden of meer informatie aanvragen via dit formulier.

Wat krijgt een Coffee Kanjer?

Een Coffee Kanjer krijgt een jaar lang de nodige aandacht in de nieuwsbrief en wordt als Coffee Kanjer benoemd op de website. Uiteraard is er plek voor een afbeelding (logo) en een link naar de Coffee Kanjer’s web site.
De sponsoren krijgen een jaar lang gratis reclame op de website en op al het drukwerk en komen hierdoor onder de aandacht van honderden ondernemers per maand. Bovendien krijgt elke sponsor de gelegenheid om gedurende een of meerdere Open Coffee’s zijn of haar bedrijf of dienst onder de aandacht te brengen door een presentatie of workshop te geven, of een stand of display te plaatsen.

Wil je meer weten over dit programma? Neem dan contact met ons op door dit formulier in te vullen.

Nog geen reacties

Helaas, het reactieformulier is op dit moment gesloten.